W Klubie Malucha Wielkie Święto! Otóż Wiśnicka Akademia Maluszka obchodzi swoje pierwsze urodziny! Cóż to był za dzień, na dzieci czekało moc atrakcji, na wstępie przywitaliśmy zaproszonych gości. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć w naszych skromnych progach Panią Burmistrz Małgorzatę Więckowską, Panią Wiceburmistrz Reginę Wielgus, Panią Kierownik Edukacji Joannę Uznańską oraz Kierownik do Spraw Pozyskiwania Funduszy Panią Kingę Mocię.
Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od przepięknego tortu, który otrzymaliśmy w prezencie na tę uroczystości od Pani Burmistrz, nie zabrakło tradycyjnego sto lat, oraz wspólnych zdjęć.
Aurze tego dnia dodawał wystrój sal, oraz otoczenia wokół budynku, na wejściu witała dzieci przepiękna balonowa brama, na sali został przygotowany candy bar, na którym znajdowały się słodkie przekąski, owocowe koreczki, oraz lemoniada.
Na zakończenie czekał na dzieci dmuchany zamek wypełniony kolorowymi kuleczkami.
Radość i uśmiech nie schodził z twarzy dzieci aż do popołudnia.
Nie udałoby się to wszystko gdyby nie sponsorzy, dzisiejszego dnia serdeczne podziękowania dla:
– Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz
– F.T.H. Brzesko
– Magic PROJECTS
– Stal-Chem elektro
– Kambud
– Zakład Tokarsko- Ślusarski Błoniarz Adam
– F.H.U. „Kris” Krzysztof Kołodziejczyk
–  oraz CUDOWNI RODZICE NASZYCH DZIECIACZKÓW!
Dyrekcja składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Cioć pracujących w placówce, za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie tego dnia!