Tradycyjnie jak co roku dzieci z naszej placówki z okazji dnia Strażaka odwiedziły pobliską remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Wiśniczu. Strażacy serdecznie przywitali małych gości i opowiedzieli o swojej odpowiedzialnej i niebezpiecznej służbie. Podczas wizyty dzieci mogły zobaczyć wozy strażackie , specjalistyczne sprzęty ratownicze. Największa atrakcją było wejście do samochodu strażackiego oraz obejrzenie jego wyposażania z bliska. Nie zabrakło również prezentacji sygnałów świetlnych i dźwiękowych, które wzbudziły duże emocje. Takie spotkania to nie tylko świetna zabawa, ale także ważna lekcja bezpieczeństwa.
Serdecznie dziękujemy Strażakom OSP w Starym Wiśniczu za wspaniały pokaz sprzętu strażackiego ![]()
oraz możliwość obejrzenia remizy
, które dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń i szczerego uśmiechu na twarzach dzieci
. Wasz profesjonalizm , odwaga i zaangażowanie są godne najwyższego uznania
. Niech wasza służba niesie Wam radość oraz satysfakcję każdego dnia ![]()

