Z okazji Dnia Bibliotekarza dzieci z naszej placówki odwiedziły pobliską bibliotekę . Podczas wizyty dzieci miały okazję poznać pracę bibliotekarza , zwiedzić bibliotekę oraz zapoznać się z bogatym księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników. Zaprzyjaźniona Pani Bibliotekarka Monika przeczytała dzieciom ciekawe opowiadanie, a następnie opowiedziała o zasadach korzystania z biblioteki i szanowania książek.
Pani Monice z okazji Dnia Bibliotekarza życzymy zdrowia, radości oraz samych miłych czytelników takich jak my


Niech w bibliotece zawsze panuje ciepło, spokój i magia książek


Dziękujemy za poświęcony Nam czas, każdą przeczytaną książeczkę oraz uśmiech, którym wita Nas Pani za każdym razem



